Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.8.2020
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 30.4.2014

 
Japonská kvalita nyní i v bílém

Seznamte se s touto našlapanou novinkou z dílny iiyamy.
iiyama ProLite XB2779QS
Elegantní a stylový 27" monitor s AH-IPS a LED podsvícenou obrazovkou. Tento monitor disponuje WQHD (2560 x 1440) rozlišením a výškově nastavitelným stojanem.
koupit zboží
Díky rozlišení WQHD (2560 x 1440) je monitor XB2779QS schopen zobrazovat téměř o 77% více informací na obrazovce než Full HD displej. Uživatelé tak mají možnost si vytvořit svůj vlastní pracovní prostor tím, že si mohou zobrazit a pracovat s více aplikacemi současně. AH-IPS zaručuje vysoký výkon a přesnou a konzistentní reprodukci barev, široké pozorovací úhly a rychlou dobu odezvy. Kompatibilitu napříč širokým spektrem zařízení zajišťuje široké pole vstupů - HDMI, DisplayPort, DVI a VGA,. XB2779QS je ideální pro náročné uživatele, kteří se spokojí pouze s nejlepší specifikací a moderním designem.

zpět...
Webmaster