Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.8.2020
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 30.9.2011

 
The Sims 3 Domácí mazlíčci – Vytvořte si zvířátko pro PC umožní každému vytvořit zvířecího mazlíčka dle vlastních představ.
Hráči mohou vybírat z více než stovky ras koček, psů či koní a pak už jen využít nekonečných možností úprav – měnit třeba
délku čumáku a uší, texturu srsti nebo dokonce barvu očí.

Prostřednictvím nového systému vrstev vytvoří virtuální kopii
svého oblíbeného zvířete z dětství přidáním různých vrstev zbarvení na celém těle nebo stvoří fantastického hybridního tvora.

Po dokončení vzhledu zvířátka přijde na řadu výběr charakterových vlastností, jako jsou například lenost, nešikovnost,
přátelskost nebo hyperaktivita. Hráči si své originální výtvory z dema budou moci uložit a poté nahrát do vlastní kopie rozšíření
The Sims 3 Domácí mazlíčci na PC.

The Sims 3 Domácí mazlíčci lze již nyní předobjednat, hra vyjde 28. října 2011. Další informace o The Sims 3 Domácí mazlíčci demo –
Vytvořte si zvířátko, rozšíření The Sims 3 Domácí mazlíčci pro konzole a PC/Mac i dalších hrách ze série The Sims 3 naleznete
na oficiálních stránkách www.TheSims3.com.

zpět...
Webmaster