Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.8.2020
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 22.3.2010

 
Samsung notebooky a netbooky
Aktuální nabídka designových notebooků a netbooků společnosti Samsung
Více informací o produktech nejdete zde nebo další podrobnosti

Elektrická zásuvka je to poslední, co byste hledali, když budete s netbookem Samsung N210 na cestách. Díky neuvěřitelné výdrži baterie až 12 hodin, která je vám k dispozici, zvládnete více práce na více místech, než jste si dokázali představit. A budete u toho vypadat dobře. Jedinečný krystalický povrch, charakteristická struktura a tělo, které je odolné proti poškrábání a otiskům prstů, propůjčují netbooku příjemný vzhled a zároveň jej chrání. Přidejte antireflexní LED displej a možnost okamžitého zapnutí a získáte netbook, který je stejně přátelský k uživateli, jako je výkonný.

Výdrž baterie na základě výsledků testu BatteryMark, které se liší podle konfigurace
Hledáte netbook, se kterým zůstanete styloví, stále připojení a v mezích rozpočtu? Pak hledáte elegantní N150. Tento netbook nabízí špičkový styl za vynikající cenu a také baterii s výdrží až 12 hodin*, o které si budete moci prodloužit zábavu. Jeho tělo je odolné proti poškrábání a otiskům prstů, takže neztratí svůj šarm. Přidejte antireflexní LED displej, se kterým si můžete užívat oblíbené filmy a fotografie i na přímém slunečním světle, a získáte jistotu skutečné hodnoty.

Něco tak výkonného, elegantního a spolehlivého jako Samsung R530 by nemělo být tak dostupné. Ale je. Tento mobilní počítač nabízí opravdu skvělou hodnotu po všech stránkách. Prostřednictvím volitelných vzorů zdůrazní váš jedinečný smysl pro styl a díky svým ergonomickým vlastnostem a robustní konstrukci hladce zapadne do vašeho aktivního způsobu života. Tělo, které je odolné proti poškrábání a otiskům prstů, propůjčuje počítači perfektní vzhled. Přidejte vynikající grafický výkon a zjistíte, jakou hodnotu má R530 pro svého majitele.

Módní a elegantní nový design Samsung Touch of Color s drobnými, ale významnými detaily přináší zážitek z báječného a pohodlného životního stylu. Povrch notebooku R580 se vyznačuje atraktivním barevným přechodem a poutavým krystalickým vzorem ve tvaru S, zatímco nový procesor Intel Core i5* zajišťuje mohutný výpočetní výkon. Nízkoprofilová ostrůvková klávesnice dodává ničím nerušený vzhled a umožňuje psaní bez námahy, zatímco zdokonalený osvětlený touchpad reaguje na každý váš dotyk. Nový styl Samsung Touch of Color je zárukou toho, že nikdy nesplynete s davem.

zpět...
Webmaster