Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.8.2020
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 30.7.2009

 
Zbrusu nové modré PSP™

Úžasné živě modré PSP v balíčku s hrou Harry Potter and the Half-Blood Prince™.
PSP konzole dostává nový modrý šat. Je to nejnovější přírůstek do řady barevných provedení PSP v tomto roce – tato řada již obsahuje PSP ve verzi Mystická stříbrná, Perlově bílá, Zářivě červená a Klavírní čerň. Novinka Vibrant Blue PSP-3000 vám nabídne další možnost vyjádřit se prostřednictvím barvy vašeho PSP. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu, nové Vibrant Blue PSP-3000 určitě okouzlí každého, kdo ho uvidí.


Kromě obrovské nabídky těch nejnovějších a nejzábavnějších her vám PSP-3000 umožní přístup k nekonečnému světu zábavy s hudbou, videi, mapami, Internetem a obrázky. PSP-3000 můžete použít pro komunikaci s přáteli po celém světě, stačí použít vestavěný mikrofon vašeho PSP a aplikaci Skype™. A nejen povrch je barevný: PSP-3000 má nový pokročilý displej, který oživí každý záběr a zobrazí dokonale čistý a ostrý obraz.


Kromě samotného multimediálního zábavního systému nabízí společnost SCEE fanouškům rodiny PlayStation (a také těm, kteří shánějí skvělý dárek) možnost zakoupit nový model Vibrant Blue PSP-3000 spolu s úplně novým herním titulem Harry Potter and the Half-Blood Prince™. Kouzla a pořádná akce tak mohou začít hned po vybalení z krabice. Tento balíček obsahuje i modré pouzdro na PSP, které konzoli bezpečně ochrání při vašich toulkách světem.


zpět...
Webmaster