Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.8.2020
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 22.6.2009

 
Nový přepínač KVM Belkin OmniViewIP* 5200K

Přepínač KVM-over-IP umožňuje vzdáleně spravovat servery a sériová zařízení dvěma uživatelům současně. Nové přepínače KVM dále poskytují technologii virtuálních médií a snadné ovládání až 32 připojených serverů.

Společnost Belkin uvádí nový přepínač KVM OmniViewIP 5200K, který umožňuje dvěma vzdáleným správcům IT současně monitorovat a ovládat až 32 serverů. Přepínače s přístupem pro dva uživatele doplňují současnou řadu KVM-over-IP a nabízejí vylepšené vlastnosti, například rychlou synchronizaci obrazu a podporu prohlížečů Internet Explorer® a Mozilla® Firefox®.

Bližší informace o produktech najdete zde

Řešení OmniViewIP KVM přinášejí větší flexibilitu malým a středním podnikům se vzdálenými kancelářemi nebo vzdálenými uživateli. Profesionálové z oblasti IT mohou v reálném čase přistupovat k místním a vzdáleným prostředkům IT na úrovni systému BIOS.

Belkin dále podporuje vzdálenou správu virtuálních médií, aby uživatelé mohli ke vzdálenému serveru připojovat místní zařízení USB nebo CD-ROM. Rozšířené funkce tak poskytují nezbytné nástroje pro skutečnou vzdálenou správu.
Hlavní vlastnosti:

Snadné ovládání: Technologie prohlížeče OmniViewIP umožňuje ihned přepnout připojené servery a eliminuje prodlevy vznikající při řešení problémů ve více systémech současně.
Rychlá synchronizace: Okamžitá synchronizace obrazu při každé změně rozlišení/obnovovací frekvence; obraz je při spouštění stále zapnutý.
Přístup na úrovni systému BIOS: Připojení a přístup po celou dobu spouštění operačního systému; vzdálené řešení problémů při důležitých procesech systému BIOS.
Technologie virtuálních médií: Umožňuje namapovat zařízení USB nebo CD-ROM na vzdáleně spravovaný server. Umožňuje přenášet soubory, aplikace a opravy operačního systému a nabízí funkce vzdáleného spuštění (podporu virtuálních médií pro dva připojené servery na každé zařízení).
Vzdálený sériový přístup: Vestavěná podpora až pro dvě externí sériová zařízení, například PDU, UPS atd.; lze využít k tzv. „tunelovému přístupu“ pro zařízení s rozhraním příkazové řádky.
Centralizovaná správa: Hladká integrace s OmniViewIP HQ Centralized Access Appliance; správa více přepínačů KVM-over-IP, sériových konzolových serverů, napájení přes IP a dalších prostředků z jediného přístupového portálu.zpět...
Webmaster