Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.8.2020
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 11.5.2009

 
AKCE - Zoner Photo Studio 11 + ZDARMA Kniha Zoner Photo Studio 11

Zoner Photo Studio 11 je program pro všechny uživatele digi­tálních fotoaparátů, skenerů i mobilních zařízení.

S jeho pomocí si stáhnete snímky do počítače a snadno zorganizujete fotoar­chiv. Fotografie také efektně upravíte, přidáte k nim popisy a místo pořízení, vše pomocí lehce ovladatelných nástrojů. Upra­vené snímky si ihned můžete promítnout, vytisknout nebo vypá­lit na CD a DVD. Pro rodinu a přátele vytvoříte z vašich fotografií elegantní prezentaci v PDF, přehlednou galerii na internetu nebo DVD promítání.
více informací najdete zde

zpět...
Webmaster