Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.8.2020
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 15.4.2009

 
Sony představuje nové autorádia Xplod!
Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu během jízdy s novými autorádii „Xplod“ od Sony!

· Nové možnosti propojení: USB, iPod 1-wire a Bluetooth

· Zdokonalené technologie přinášejí prvotřídní zvukovou kvalitu a snadné používání


Sony vám nabízí skvělou jízdu! Osvoboďte svou hudbu s novou generací modelů Xplod® USB, iPod® 1-wire, s pohodlnou možností připojení prakticky jakéhokoli digitálního hudebního přehrávače k jedinému portu.Funkce „USB 1-wire“ znamená, že je pro různé hudební přehrávače použitý jediný port.
Když se například budou chtít vaši přátelé podělit o svou nejnovější hudbu, nezáleží na tom, jestli ji mají uloženou na USB paměťovém médiu, v iPodu®, iPhonu® nebo Walkmanu®. Jednoduše se připojí ke stejnému USB vstupu. USB 1-wire port nabízí kromě snadného připojení také možnost dobíjení a ovládání kompatibilních hudebních přehrávačů z čelní jednotky*. CD/MP3/WMA/AAC přehrávač CDX-GT930UI má navíc výklopný odnímatelný panel s velkým čtyřřádkovým displejem. Dalšími modely s portem USB 1-wire v řadě GT jsou CDX- GT730UI, CDX-GT630UI , CDX-GT530UI a CDXGT430UI.Zvýšení bezpečí na cestě zajišťuje také integrovaná technologie Bluetooth®. Kromě funkce bezdrátového přenášení hudby to znamená i možnost telefonovat a přijímat hovory „hands-free“. Když vám zazvoní telefon, přehrávaní hudby se automaticky zastaví a vy můžete díky vestavěnému mikrofonu mluvit s volajícím, aniž byste se museli přestat plně věnovat řízení. USB 1-wire a Bluetooth mají modely MEX-BT5700U, MEX-BT4700U a MEX-BT3700U. Nejvyšší model řady Xplod, MEX-BT5700U, je vybaven funkcí přístupu k telefonnímu seznamu PBAP (Phonebook Access Profile), která přenáší informace ze seznamu kontaktů v Bluetooth telefonu na čtyřřádkový displej a umožňuje ovládání prostřednictvím čelní jednotky. Externí mikrofon, kterým je tento model vybaven, ještě zvyšuje pohodlí při jeho používání.Všechna nová autorádia jsou vybavena technologiemi Sony Digital Music Plus Advanced (DM+ Advanced), ZAPPIN™ a Quick-BrowZer™. Komprimace audia může občas způsobit ztrátu kvality, když dochází k odstranění vysokých frekvencí (při zmenšování velikosti souboru). Funkce DM+ Advanced dokáže vaše MP3 soubory oživit tím, že tyto ztracené frekvence rekonstruuje. Funkce se automaticky optimalizuje pro jakýkoli datový tok (bitrate). Quick-BrowZer vám pomůže snadno najít soubory uložené v digitálních přehrávačích, na MP3 či CD discích. Prohledávat je můžete podle interpreta, alba, žánru, playlistu, souboru nebo složky. Stačí pouhé otáčení ovladače hlasitosti. Výběr pak provedete snadno pomocí jeho stisknutí. A když si nevíte rady s tím, co zrovna poslouchat pomůže vám ZAPPIN. Stisknutím jednoho tlačítka spustíte procházení hudební kolekce a přehrávání úryvků jednotlivých skladeb, abyste si mohli vybrat přesně podle vašeho gusta.Autorádia Sony Xplod nabízejí kvalitní zvuk a snadnou konektivitu. Během jízdy si tak budete moci vychutnat nejen výkon, ale i bezproblémové propojení s dalšími zařízeními a uživatelsky příjemný design.

MEXBT5700 bude na českém trhu k dispozici od června tohoto roku.
CDXGT930UI je již v prodeji.zde

zpět...
Webmaster