Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.8.2020
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 26.1.2009

 
Nejnovější myš o RAZERU - Razer Salmosa 1800 dpi, USB
Kompaktní, velice lehká herní myš s nejrychlejším infračerveným optickým senzorem na světě ...

Kompaktní, velice lehká herní myš s nejrychlejším infračerveným optickým senzorem na světě, který umožňuje až 2,25x rychlejší pohyb, než mají běžné herní myši. Podporuje nestavení citlivosti a doby odezvy mezi 800/1800 dpi resp. 125/500/1000 Hz za provozu. K dispozici jsou vám tři plně programovatelná tlačítka s protiskluzovou úpravou. Velkou výhodou této ergonomické myši je možnost využití praváky i leváky. Optimální skluz zajišťují teflonové styčné plochy. V Always-On™ módu se myš ani v případě nečinnosti nepřepíná do úsporného režimu a díky tomu je neustále připravena na akci s maximální citlivostí. Propojení zajišťuje 2 metry dlouhý kabel se zlaceným konektorem a klouzavou povrchovou úpravou, jenž zamezuje zauzlování a zrychluje jeho pohyb.

objednat
Parametry a specifikace:

Tlačítka:
2 klasická + kolečko
Protiskluzový povrch
Tři nezávisle programovatelné Hyperesponse™ tlačítka
Kolečko s 24 nezávislými polohami stisku

Senzor:
Razer Precision™ 3G infračervený
Rychlost snímání 154,2-304,8 cm/s

Rozlišení:
1800 dpi

Změna citlivosti/doby odezvy:
Citlivost: 800/1800 dpi
Doba odezvy: 125/500/1000 Hz (při 1000 Hz je doba odezvy 1 ms)

Ostatní:
Mód stálé akceschopnosti Always on
16-bitová šířka datového pásma
Pro praváky i leváky
Velmi tiché Ultraslick™ teflonové styčné plochy

Rozhraní:
USB 2.0 (zlacený konektor)

Délka kabelu:
2 m

Rozměry:
115 x 63 x 37 mm

Systémové pozadavky:
Windows® XP / X64 / Vista
USB port
CD-ROM nebo internet (ovladače)
35 MB místa na pevném disku

zpět...
Webmaster