Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.8.2020
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 10.11.2008

 
Společnost Samsung Vám nabízí LCD displej XL20 s technologií LED BLU podsvícení a gamutem 114% z velmi výraznou slevou více než 50%. Využijte proto této lákavé nabídky.Úžasný monitor XL20 je špičkovým ztvárněním dynamického designu a profesionálního výkonu. Technologie LED BLU daleko přesahuje možnosti barevného rozsahu standardu NTSC a přináší širší rozpětí barev než kdykoli předtím, přičemž plně pokrývá barevný prostor Adobe RGB. To znamená, že na obrazovce vždy uvidíte stejné barvy jako ve skutečnosti. Tento monitor přinese zcela novou dimenzi do práce fotografů, návrhářů a všech, kdo oceňují vysoce kvalitní obraz, dopřeje vám skutečně profesionální zážitek.

LCD má vynikající panel s GAMUTEM 114% /Gamut je dosažitelná oblast barev v barevném prostoru
Viditelná oblast: 20.1'
Velikost pixelu - 0.255mm
Jas - 250 cd
Kontrast - 600:1
Pozorovací úhly - 178°/178°
Odezva - 8ms
Horizontální frekv.(kHz) - 31-92kHz
Vertikální frekv(Hz) - 56-85Hz
Max. rozlišení - 1600x1200
Konektory - 15pin D-sub, DVI-D,DVI-I, USB(1up,2 down)
Repro - nemá
VESA: 100x100 mm
TCO: TCO'99
Barva - Black
Rozměry: se stojanem - 448x390.8x220mm
bez stojanu - 448x358.5x89mm
balení - 565x491x261mm
Váha - 7.6 kg
Funkce PIVOT, výškově nastavitelný stojan
Součástí balení je kalibrační sonda.

zpět...
Webmaster