Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.8.2020
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 24.9.2009

 
Luxusní fotorámečky Kodak za Super ceny!
Plně vybyvené fotorámečky s luxusními funkcemi.


Nyní máte možnost zakoupit luxusní digitální fotorámečky s funkcí WiFi, ČESKÝM MENU, LCD s úhlopříčkou 8' nebo 10', formátem 16:9, přehrávající fotografie ( jpeg ), do 15MP, videosoubory se zvukem ( mov, avi, mpeg1, mpeg4 ) a hudbu v MP3.

WiFi 802.11 b/g propojení s vaším PC a webovou fotogalerií KODAK Gallery, čtou z paměťových karet: CF, SD, MMC, xD, MS, dále z USB flash, po USB kabelu z digitálního fotoaparátu a z PC, navíc mají vnitřní paměť 128MB

Funkce: náhledy, slideshow, náhodné přechody, zoom, tisk snímku přes PictBride, Copy, Delete, přenos z a do PC. Je možno postavit na stůl horizontálně i vertikálně anebo zavěsit na zeď. Možnost výměnných okrajů rámečku. Propojení USB 2.0, sloty na karty, sluchátkový výstup, reproduktory stereo, Součástí balení dálkový ovladač, USB kabel, adaptér 220V, návod a software.
více informací


zpět...
Webmaster