Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.8.2020
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 7.7.2008

 
Horká letní novinka od Belkinu je konečně tady:
Bezdrátový USB HUB. Zbavte se USB kabelů a připojujte své zařízení bezdrátově!


Bezdrátový čtyřportový rozbočovač USB poskytuje bezdrátový přístup pro zařízení USB a odstraňuje problémy s kabely.
malá ukázka video ukázka zdeBezdrátový rozbočovač USB umožňuje připojit všechna zařízení USB k počítači bezdrátově. Stačí připojit zařízení USB, např. tiskárnu nebo pevný disk, k bezdrátovému rozbočovači USB a dodaný adaptér USB k počítači. Při přenášení notebooku po místnosti je tak stále k dispozici desetimetrový bezdrátový přístup k zařízením USB. Kdekoli v místnosti lze tisknout, přehrávat hudbu, stahovat fotografie a vypalovat disky CD bez starostí s propojovacími kabely. Rozbočovač Belkin umožňuje přemístit tiskárnu, skener a úložné zařízení pryč ze stolu, na kterém tak získáte více volného místa.
Výrobek obsahuje bezdrátový rozbočovač USB, bezdrátový adaptér USB, adaptér napájení a bezdrátový dok adaptéru USB

Umožňuje připojit tiskárny, fotoaparáty, skenery, pevné disky a další zařízení USB k počítači
Rychlost přenosu dat až 480 Mb/s
Certifikace v souladu s technologií Wireless USB
Bezdrátový rozbočovač USB získal certifikát CE a splňuje koncept standardu ETSI i požadavky Evropského společenství. Bezdrátová technologie USB (Wireless USB) představuje výrobek třídy 1 schválený Evropskou komisí.


zpět...
Webmaster