Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.8.2020
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 23.4.2008

 
Ukládejte, ukládejte a hlavně bezpečně zálohujte

NETGEAR ReadyNAS™ Duo rozšiřuje nabídku špičkových inteligentních síťových zařízení pro ukládání, sdílení a ochranu cenných digitálních médií.


Model ReadyNAS Duo přináší mnoha odborníky oceňovanou technologii inteligentního síťového úložiště a nabízí nejlepší výkon ve třídě snadno použitelných zařízení pro ukládání bezpečné sdílení digitálních médií v celé domácí síti přes internet.


NETGEAR, světový výrobce technologicky vyspělých značkových síťových zařízení, ohlásil uvedení gigabitových desktopových síťových úložných zařízení ReadyNAS Duo s kapacitou 500 GB (RND2150), 750 GB (RND2175) a 1TB (RND2110), prvních členů rodiny malých síťových zařízení ReadyNAS Duo, určených pro ukládání dat zejména v moderních domácnostech. ReadyNAS Duo zpřístupňuje mnohokrát oceňovanou patentovanou technologii úložných zařízení podnikové třídy ReadyNAS NV+ zákazníkům, kteří požadují inteligentní a cenově dostupné síťové úložné zařízení pro bezpečné ukládání, centralizaci, organizaci, sdílení a ochranu dat, rozšiřitelnost i snadné použití. S tímto přístrojem získají domácnosti zařízení s nejlepším výkonem, rozšiřitelností, univerzálností a redundancí dat ve své třídě.

Zařízení ReadyNAS Duo podporuje až dva pevné disky SATA a využívá výkonný software, který umožňuje uživatelům centrální a bezpečné uložení dat i přístup k digitálním médiím v domácí síti. Připojíte-li např. jakýkoli digitální fotoaparát do USB portu na přední straně zařízení ReadyNAS Duo, snadno a rychle zkopírujete fotografie a okamžitě je zpřístupníte počítačům, PDA nebo dalším síťovým zařízením v domácnosti nebo v internetové síti. Kromě uloženého digitálního audio a video obsahu nabízí ReadyNAS Duo také integrovanou podporu pro BitTorrent™, umožňuje uživatelům stahovat digitální zábavu přímo do zařízení ReadyNAS Duo a streamovat veškeré uložené zvukové a video soubory přes mediální adaptér (např. HD přehrávač digitálních médií) do domácího audio systému nebo zábavního centra bez nutnosti mít zapnutý počítač připojený do sítě.


zpět...
Webmaster