Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.8.2020
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 4.4.2008

 
Nový monitor LG připojíte přes USB

Společnost LG Electronics uvedla na český trh nový širokoúhlý LCD monitor, pro jehož připojení k počítači stačí USB rozhraní. Model LG FLATRON L206WU je určen těm uživatelům, kteří potřebují snadno získat další monitor k notebooku nebo stolnímu počítači.

Potřebuje-li uživatel jednoduchým způsobem rozšířit virtuální pracovní plochu, je LG FLATRON L206WU ideální volbou. Po připojení prostřednictvím USB provede monitor automatickou konfiguraci, aby dosáhl v daném operačním systému optimálního výkonu. Díky tomu nemusí uživatel provádět složitá nastavení sám.

.....

Pokud je monitoru ponecháno originální nastavení, chová se automaticky jako nová obrazovka, kterou je možné používat nezávisle na obrazovce hlavní. Typickou situací je, kdy uživatel na primární obrazovce tvoří dokument, zatímco na LG FLATRON L206WU vyhledává a pročítá podklady.

.....

Tuto periferii jistě ocení i majitelé notebooků, pro něž novinka od LG znamená příležitost snadno získat plnohodnotnou obrazovku pro příjemnější dlouhodobější práci. Monitor si pamatuje své nastavení. Stačí jen připojit USB kabel a začít pracovat.

.....

Vyššího komfortu práce se dočkají i vlastníci těch laptopů, na nichž nelze nastavit vyšší rozlišení. Grafický čip integrovaný v LCD monitoru LG nastaví nativní rozlišení 1680x1050 i na takových počítačích. Pokud dvě obrazovky nestačí, je možné tímto způsobem připojit k jednomu počítači až šest monitorů zároveň, propojených mezi sebou opět jen běžnými USB kabely. Kromě rozhraní USB patří do bohaté funkční výbavy tohoto monitoru i možnost připojení prostřednictvím DVI-D a D-Sub.

.....

Kontrastní poměr s technologií DFC činí 5000:1 a poskytuje neuvěřitelné tóny černé a vynikající barevné rozlišení. FLATRON L206WU se může pochlubit i dobou odezvy pouhých 2 ms, takže i nejnáročnější grafika zůstává na monitoru čistá, ostrá a bez zbytkového obrazu. Tento kvalitnější obraz si mohou vychutnat rovněž lidé pracující na více úlohách zároveň, protože přístroj si tyto parametry zachovává i v režimu připojení více monitorů.

.....

Výšková stavitelnost od 35 mm do 140 mm umožňuje přesné zarovnání úrovně s hlavní obrazovkou. Vrcholným důkazem flexibility nového Flatronu je, že s ním lze dokonce pracovat ve vodorovné i svislé poloze. Tenký profil a rovný podstavec monitoru jsou nejen výsledkem snažení designérů LG, ale hlavně přinášejí moderní estetický prvek do pracovního prostředí

Náhled, objednávka


zpět...
Webmaster