Aktualizace NETISpro

Poslední změna: 10.8.2020
zadejte licenční číslo:

Softwarový produkt s obchodním názvem NETISpro je moderní informační systém určený pro malé a střední firmy s podvojným účetnictvím. Na trh byl uveden v roce 2002 jako nová generace a pokračování ekonomického systému NETIS, jenž si získal stovky zákazníků. .Původní software v prostředí DOS byl kompletně přepracován a nyní využívá standardní prostředí Microsoft Windows s jeho jednoduchým ovládáním.NETISpro se sestavuje z jednotlivých modulů, které jsou vzájemně provázány. Lze uplatnit postupné zavádění software tak, jak rostou potřeby uživatele. Podrobný seznam modulů naleznete zde.

Distribuce programu je na CD ROM se standardní instalační procedurou. Předdefinovány jsou některé číselníky tak, aby bylo možno ihned zadávat zkušební či ostrá data.

NETISpro je od počátku koncipován jako produkt fungující v lokální počítačové síti stejně, jako na samostatném počítači. Zároveň je možné provozovat jednotlivé moduly odděleně na samostatných PC a data přenášet pomocí funkcí Export/Import. Jedna instalace NETISpro umožní také účtovat více právnických či fyzických osob.

NETISpro je chráněný licenčním kódem, jenž získá zákazník po zakoupení produktu pro vybrané moduly a požadovaný počet současně pracujících klientů. Licenční kód pak zároveň opravňuje uživatele ke stažení průběžných aktualizací, jenž jsou přístupné na této stránce. Je tak zajištěna distribuce údržby systému, kterou průběžně provádíme v souladu se změnami legislativního prostředí i technických nároků či potřeb uživatelů.

netshop

Novinka - 16.4.2007

 
TEAC Digi Drive – zálohujte vaše fotografie kdekoliv!!!

Prostřednictvím TEAC DigiDrive můžete zálohovat digitální fotografie z paměťových karet téměř kdekoliv!!! Nyní i v kapacitě 160GB.TEAC DigiDrive dokáže kopírovat obsah vaší paměťové karty automaticky po jejím vložení a nevyžaduje připojení k počítači. Univerzální čtečka karet s pevným diskem a lithiovým akumulátorem vám přinese nekonečné možnosti při fotografování nebo přenosu dat. Moderní hliníkový design a přehledný displej zobrazuje stav kopírování z paměťových karet a zároveň zbývající kapacitu pevného disku. Připojení zprostředkovává rychlé rozhraní USB 2.0.


Specifikace:

* 2.5' disk v hliníkovém externím boxu
* kapacita 80GB, 100GB, 120GB a nyní i 160GB!!! (podle modelu)
* čtečka karet 9 v 1 s přímým kopírováním na zabudovaný disk stiskem jednoho tlačítka, bez nutnosti připojení PC
* podpora paměťových karet Compact Flash typ I/II, MicroDrive, Smart Media, Memory Stick, Memory Stick Pro, Secure Digital, Mini SD, MMC, xD aj.
* funguje také jako přenosný disk pro data
* informační LCM displej s modrým podsvícením (indikace aktivity, kapacity baterie a volné kapacity disku)
* zabudovaný Li-Ion akumulátor s přímým nabíjením
* automatické vypnutí po 30 vteřinách nečinnosti
* rozhraní USB 2.0 (480Mb/s; USB 1.1 kompatibilní); mini-USB konektor
* napájení/nabíjení z USB portu přes kabel
* kompatibilní s PC (Windows 98 SE a novější) a iMac (MAC OS X a novější)
* rozměry 78 x 125 x 26 mm, hmotnost 265g
* balení retail: externí disk, USB 2.0 kabel, AC adaptér pro nabíjení aku, transportní obal na disk, instalační příručka v češtině
* záruka 2 roky.zpět...
Webmaster